KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14409209

nr 1440 9209

Akvareller

2 st. Kina. Signerade, bildmått. : 40x30, yttermått inklusive ram: 55x44, akvarell

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:07:47